Bertil Fridhagen Aristokrat soffa samt fåtölj

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, "Aristokrat", soffa samt fåtölj, Bröderna Andersson, 1950/60-tal, armlän i mahogny, soffans längd 175, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage, fläckar

783382

2020-06-15