Samling guld 18K

Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K
Samling guld 18K

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

GULD, 18K, rödguld, blandade delar bestående av ringar, hängen, kedja samt örhänge, vikt ca 46.9 g

Delar med gravyr, slitage och skador.

783400

2020-06-28