Karel Zijlstra
2020-06-24
783438
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KAREL ZIJLSTRA (född 1958): Komposition, tryck, signerad Karel Zijlstra och numrerad 1/3, bildstorlek ca 158x100 cm
Ej examinerad ur ram