Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TULPANVAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor i underglasyrblått av drakar, undertill sex karaktärsmärke, längd 19 cm, höjd 23 cm.
Bruksslitage.
783472
2020-06-22
Gör en kostnadsfri värdering här