Tulpanvas

Tulpanvas
Tulpanvas
Tulpanvas
Tulpanvas
Tulpanvas
Tulpanvas
Tulpanvas
Tulpanvas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TULPANVAS, porslin, Kina, 1900-talets andra hälft, dekor i underglasyrblått av drakar, undertill sex karaktärsmärke, längd 19 cm, höjd 23 cm.

Bruksslitage.

783472

2020-06-22