Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Östanå I, signerad Bert Håge Häverö -77, 117/310, litografi, bildmått 45x38 cm
Blad gulnat
783474
2020-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här