Bert Håge Häverö litografi

Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi
Bert Håge Häverö litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Östanå I, signerad Bert Håge Häverö -77, 117/310, litografi, bildmått 45x38 cm

Blad gulnat

783474

2020-06-15