Johan Leksell

Johan Leksell
Johan Leksell
Johan Leksell
Johan Leksell
Johan Leksell
Johan Leksell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHAN LEKSELL, (1874-1932): 3 mansporträtt, olja på duk samt pannå, signerade, ca 13x22, 15x22 samt dukmålningen 28x25 cm

783477

2020-06-16