Stig EH Rousk olja liljekonvaljer

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

STIG EH ROUSK (född 1934): Liljekonvaljer i vas, signerad och daterad Stig EH Rousk 75, olja på duk, ca 20x20 cm

783493

2020-06-15