Marie-Louise Ekman

Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman
Marie-Louise Ekman

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIE-LOUISE EKMAN DE GEER BERGENSTRÅHLE (född 1944), offset tryck, blad sytt på tygstycke, signerad i tryck M.L De Geer Bergenstråle, 1973, mått ca 33 x 28 cm

Proveniens: gåva från konstnären själv för kring 2014

Löst blad/tygstycke

783499

2020-06-16