Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
BÖRJE SKOHG (1923-2006), (4) väggreliefer, Gustavsberg,signerade och stämplade, stengods, målad dekor i silver, ca 23x23 cm
783503
2020-06-16