Börje Skohg väggreliefer

Börje Skohg väggreliefer
Börje Skohg väggreliefer
Börje Skohg väggreliefer
Börje Skohg väggreliefer
Börje Skohg väggreliefer
Börje Skohg väggreliefer

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

BÖRJE SKOHG (1923-2006), (4) väggreliefer, Gustavsberg,signerade och stämplade, stengods, målad dekor i silver, ca 23x23 cm

783503

2020-06-16