Skultuna ljusstakar 1 par

Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par
Skultuna ljusstakar 1 par

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULTUNA, ljusstakar, 1 par, mässing, gustaviansk stil, formgivna av Peder Lamm 2007, framtagna för Skultunas 400-årsjubileum, med dedikationsstämpel "Kungliga dramatiska teatern", höjd ca 24,5 cm

Bruksslitage, med dedikationsstämpel, repor och märken

783509

2020-06-16