Klubbat för:
200 EUR
Utropspris
300 EUR
SKÅP, körsbärsträ fanerad, Frankrike 1990-tal, höjd 137 cm, bredd 52 cm, djup 46 cm
Lätt slitage
783513
2020-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här