Franskt skåp i körsbärsträ

Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ
Franskt skåp i körsbärsträ

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

SKÅP, körsbärsträ fanerad, Frankrike 1990-tal, höjd 137 cm, bredd 52 cm, djup 46 cm

Lätt slitage

783513

2020-06-17