HELMUT SCHÄFFENACKER plaketter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HELMUT SCHÄFFENACKER, väggrelieffer, 2 st, stengods, Tyskland, 1900-talets andra hälft, stämplade i godset, ca 23x23 cm

Bruksspår

783531

2020-06-16