Skulptur ebenholts

Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts
Skulptur ebenholts

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

SKULPTUR, utförd i ebenholts, byst, snidad, höjd ca 24 cm

Slitage, slag, repor och märken, avslag på underkanten

783536

2020-06-16