Kista 1800-tal

Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal
Kista 1800-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KISTA, 1800-tal, Norrbotten, polykromt bemålad, daterad 1850, beslag i smide, höjd 62, 75x48 cm

Slitage

783538

2020-06-15