Käpp konstglas

Käpp konstglas
Käpp konstglas
Käpp konstglas
Käpp konstglas
Käpp konstglas
Käpp konstglas
Käpp konstglas
Käpp konstglas

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

KÄPP, glas, färgad glasmassa, längd ca 91 cm

Slitage, nagg i änden

783540

2020-06-16