Arne Ringström oljemålning

Arne Ringström oljemålning
Arne Ringström oljemålning
Arne Ringström oljemålning
Arne Ringström oljemålning
Arne Ringström oljemålning
Arne Ringström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ARNE RINGSTRÖM (1924-2008) Havsmotiv, signerad samt daterad 46, olja på duk, ca 54x65 cm

Ett hål i duken

783541

2020-06-16