Olle Nyman skulptur

Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur
Olle Nyman skulptur

Klubbat för:

13 500 SEK

8 000 SEK

OLLE NYMAN (1909-1999): Skulptur i form av relief föreställande en hummer, signerad samt daterad 5/10 85, sten och betong, ca 37x32 cm

783563

2020-06-18