Klubbat för:
13 500 SEK
8 000 SEK
OLLE NYMAN (1909-1999): Skulptur i form av relief föreställande en hummer, signerad samt daterad 5/10 85, sten och betong, ca 37x32 cm
783563
2020-06-18