Jan Runefelt oljemålning

Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning
Jan Runefelt oljemålning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JAN RUNEFELT (född 1946): "Målning XIV", signerad och daterad Jan Runefelt -69, olja på duk uppfodrad på pannå, 50x40 cm

783593

2020-06-16