Toilettebord Carl Malmsten

Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten
Toilettebord Carl Malmsten

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord med sarg och ställbar spegel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, brännmärkt höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Slitage, repor, brännmärken

783602

2020-06-15