Toilettebord Carl Malmsten
Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Birgitta", sminkbord med sarg och ställbar spegel, Bodafors, 1960-tal, vitlackerat, brännmärkt höjd ca 73-123 med spegel, 86x53 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Slitage, repor, brännmärken
783602
2020-06-15