Taburett
2020-06-19
783627
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TABURETT, 1900-talets första hälft, mahogny, stoppad sits, textilklädsel, sitthöjd ca 45, 52x36 cm
Bruksslitage