Taburett

Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett
Taburett

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TABURETT, 1900-talets första hälft, mahogny, stoppad sits, textilklädsel, sitthöjd ca 45, 52x36 cm

Bruksslitage

783627

2020-06-19