Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKAR (2) 1 par, för tre ljus, porslin, Rörstrand 1900-talets början, "Daldansen", polykrom dekor av dansande par, höjd 24,5 c

Krackelyr

783631

2020-06-16