Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SPEGEL, empire, 1800-talets första hälft, förgylld samt bronserad och bemålad, dekor med parställda gripar, hallstämpel sannolikt Linköping, 66x32 cm
Åldersrelaterat slitage
783635
2020-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här