Wilhelm Kåge ampel

Wilhelm Kåge ampel
Wilhelm Kåge ampel
Wilhelm Kåge ampel
Wilhelm Kåge ampel
Wilhelm Kåge ampel
Wilhelm Kåge ampel

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILHELM KÅGE, blomsterampel, Gustavsberg 1923, flintgods, underglasyrblått, höjd ca 16, diameter 22 cm

Krackelyr, smärre slitage

783638

2020-06-16