Väggur
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
VÄGGUR, tidigt 1900-tal, fodral i mahogny, träskuren samt svärtade detaljer, motiv med musicerande katter, rörliga delar, invändigt med speldosa, höjd ca 60, bredd 22 cm
Kuntoraportti
Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, slitage,
783642
Päivämäärä:
2020-06-16