Väggur

Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur
Väggur

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

VÄGGUR, tidigt 1900-tal, fodral i mahogny, träskuren samt svärtade detaljer, motiv med musicerande katter, rörliga delar, invändigt med speldosa, höjd ca 60, bredd 22 cm

Kuntoraportti

Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, slitage,

783642

Päivämäärä:

2020-06-16