Bruno Karlsson oljemålning
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BRUNO KARLSSON (1900-tal): Napoleon till häst, signerad Bruno Karlsson cop 1901, 61x50 cm
Kuntoraportti
Duklagning
783650
Päivämäärä:
2020-06-16