Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BRUNO KARLSSON (1900-tal): Napoleon till häst, signerad Bruno Karlsson cop 1901, 61x50 cm

Kuntoraportti

Duklagning

783650

Päivämäärä:

2020-06-16