Stol

Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol
Stol

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOL, omkring 1920-tal, mahogny, resårbotten, rygghöjd ca 75 sitthöjd ca 45 cm

trasigt vid resår, fanérskador förekommer, slitage kring klädsel

783651

2020-06-19