Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOL, omkring 1920-tal, mahogny, resårbotten, rygghöjd ca 75 sitthöjd ca 45 cm
trasigt vid resår, fanérskador förekommer, slitage kring klädsel
783651
2020-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här