Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
FAT/ COASTER, silver, otydliga silverstämplar, stilren modell, uppvikt bräm, modell nr. 4694, diam ca 17.5 cm, höjd ca 25 mm, vikt ca 155 g
Bräm med stötskador. Håller för syratest silver.
783654
2020-06-28
Gör en kostnadsfri värdering här