Fat/ Coaster silver

Fat/ Coaster silver
Fat/ Coaster silver
Fat/ Coaster silver
Fat/ Coaster silver
Fat/ Coaster silver
Fat/ Coaster silver
Fat/ Coaster silver
Fat/ Coaster silver

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

FAT/ COASTER, silver, otydliga silverstämplar, stilren modell, uppvikt bräm, modell nr. 4694, diam ca 17.5 cm, höjd ca 25 mm, vikt ca 155 g

Bräm med stötskador. Håller för syratest silver.

783654

2020-06-28