Vedkorg

Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg
Vedkorg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VEDKORG, omkring 1900-talets första hälft, rotting samt handtag i trä, höjd ca 60, diameter 38 cm

Bruksslitage

783655

2020-06-16