Oskar Andersson litografier

Oskar Andersson litografier
Oskar Andersson litografier
Oskar Andersson litografier
Oskar Andersson litografier

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSKAR ANDERSSON (1877-1906): (2) Hästar, signerade och daterad i trycket, litografier, ca 38x49 samt 43x55 cm

Mindre gulnader och fläckar

783664

2020-06-16