Mats Mason

Mats Mason
Mats Mason
Mats Mason
Mats Mason
Mats Mason
Mats Mason

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATS MASON(1894-1983), Ökenlandskap med dromedarer och åsna, olja på duk, osignerad, ca 75x53 cm

783680

2020-06-16