Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
JAN STENVINKEL (1933-1989): Horisont, olja på duk, ca 89x116 cm
Zustandsbeschreibung
Osignerad, tryckmärken
783681
2020-06-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner