Jan Stenwinkel

Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel
Jan Stenwinkel

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

JAN STENVINKEL (1933-1989): Horisont, olja på duk, ca 89x116 cm

Zustandsbeschreibung

Osignerad, tryckmärken

783681

2020-06-16