Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORLANDO ZENNARO (1932-), Murano, vas, glas med latticiniteknik i grönt och blått, höjd 19 cm, signerad och etikettmärkt undertill.
Tema Murano
Smärre slitage och rispor
783688
2020-06-19
Gör en kostnadsfri värdering här