Orlando Zennaro

Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro
Orlando Zennaro

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ORLANDO ZENNARO (1932-), Murano, vas, glas med latticiniteknik i grönt och blått, höjd 19 cm, signerad och etikettmärkt undertill.

Tema Murano

Smärre slitage och rispor

783688

2020-06-19