Francis de Lassus Saint-Genies

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRANCIS DE LASSUS SAINT-GENIES (Frankrike, född 1925): Drottningen, signerad och numrerad 150/200, litografi, ca 76x56 cm

783698

2020-06-16