Skänk Napoleon III
Klubbat för:
30 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÄNK, Napoleon III, svärtat, förgyllda bronsbeslag, blindträ i ek, skiva av marmor, mahognyfanerade, ymning beslagsdekor av lister och hörnbeslag karyatidansikten samt fothylsor med akantusvoluter, nycklar medföljer, höjd 108, 116 x 44 cm
Smärre slitage
783711
2020-06-16