Skänk Napoleon III

Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III
Skänk Napoleon III

Klubbat för:

30 000 SEK

8 000 SEK

SKÄNK, Napoleon III, svärtat, förgyllda bronsbeslag, blindträ i ek, skiva av marmor, mahognyfanerade, ymning beslagsdekor av lister och hörnbeslag karyatidansikten samt fothylsor med akantusvoluter, nycklar medföljer, höjd 108, 116 x 44 cm

Smärre slitage

783711

2020-06-16