Golvurna Kina

Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina
Golvurna Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVURNA, Kina, 1900/2000-tal, lock med foohund, celadonglasyr, höjd ca 70, största diameter 35 cm

Smärre slitage

783722

2020-06-16