Ragnar Sandberg själporträtt med pipa olja på duk

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

RAGNAR SANDBERG(1902-1972): Självporträtt med pipa, monogramsignerad RS, olja på duk, ca 40,5 x 30 cm

Ingår i temaauktionen Selected

783726

2020-06-18