Bålskål Kina

Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina
Bålskål Kina

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BÅLSKÅL, Kina, 1700/1800-tal, familie rose, höjd ca 12, diameter 41 cm

Slitage

783735

2020-06-17