Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHATULL, 1700-tal, med 5 fack, ek samt smide, höjd ca 24 samt 30x27 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

783742

2020-06-17