Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BIRGER SIMONSSON (1883-1938): "Den gröna Floden", monogramsignerad BS, daterad a tergo 1919, olja på pannå, ca 52 x 38 cm
Ingår i temaauktionen Selected
783744
2020-06-18
Gör en kostnadsfri värdering här