Birger Simonsson, Stugor på Koön

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BIRGER SIMONSSON (1883-1938): "Den gröna Floden", monogramsignerad BS, daterad a tergo 1919, olja på pannå, ca 52 x 38 cm

Ingår i temaauktionen Selected

783744

2020-06-18