Sixten Lundbohm

Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm
Sixten Lundbohm

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Kalmar", signerad Lundbohm á tergo daterad 1955, olja på pannå, ca 41x33 cm

783749

2020-06-17