Edvin Ollers terrin

Edvin Ollers terrin
Edvin Ollers terrin
Edvin Ollers terrin
Edvin Ollers terrin
Edvin Ollers terrin
Edvin Ollers terrin

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDVIN OLLERS, (1888-1959): sydländskt landskap, signerad E Ollers, daterad 1951, olja på duk, ca 36 x 28 cm

783751

2020-06-17