Nils Nisse Zetterberg stilleben oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Stilleben med persikor, monogramsignerad, olja på duk, ca 28x25 cm

783753

2020-06-17