Klubbat för:
6 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
NISSE ZETTERBERG (1910-1986) "Vildrosbukett", monogramsignerad, olja på duk, ca 74 x 60 cm
Ingår i temaauktionen Selected
Zustandsbeschreibung
783756
2020-06-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner