Nils Nisse Zetterberg oljemålning

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

NISSE ZETTERBERG (1910-1986) "Vildrosbukett", monogramsignerad, olja på duk, ca 74 x 60 cm

Ingår i temaauktionen Selected

Zustandsbeschreibung

783756

2020-06-18