Boksnurra

Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra
Boksnurra

Klubbat för:

400 EUR

300 EUR

BOKSNURRA, 1900-talets första hälft, ädelträ med intarsia, 45,5 x45,5 cm, höjd 85 cm

Slitage, repor och stötmärken

783757

2020-06-17