Klubbat för:
880 EUR
Utropspris
400 EUR
BOKHYLLA, sent 1900-tal, två skåp, ek fanerad med glasdörrar, höjd 160,5 cm, bredd á 91,5 cm, djup 34,5 cm
Bruksslitage
783758
2020-06-17
Gör en kostnadsfri värdering här