Tvådelad bokhylla
Klubbat för:
880 EUR
Arviointi
400 EUR
Kuvaus
BOKHYLLA, sent 1900-tal, två skåp, ek fanerad med glasdörrar, höjd 160,5 cm, bredd á 91,5 cm, djup 34,5 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
783758
Päivämäärä:
2020-06-17