Tvådelad bokhylla

Tvådelad bokhylla
Tvådelad bokhylla
Tvådelad bokhylla
Tvådelad bokhylla
Tvådelad bokhylla
Tvådelad bokhylla

Klubbat för:

880 EUR

Arviointi

400 EUR

Kuvaus

BOKHYLLA, sent 1900-tal, två skåp, ek fanerad med glasdörrar, höjd 160,5 cm, bredd á 91,5 cm, djup 34,5 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage

783758

Päivämäärä:

2020-06-17